Partnerský web A1podlahy.cz

KONTAKT NA IMPORTÉRA

KARSIS s.r.o.
Čechova 2148
256 01  Benešov

E-mail: web@podlahyegger.cz
Tel: +420 317 725 151

Prezentace kolekce FLOORCLIC

Na FLOORCLIC se můžete spolehnout

Kolekce laminátových podlahovin, od kterých můžete vyžadovat maximum, aniž byste překročili ekonomický rozpočet.

FLOORCLIC®  si našel na českém trhu velmi rychle své místo. Unikátní nabídka 35 dekorů obsahující vyváženou paletu tradičních i trendových odstínů dřevin, uspokojí přirozeně různorodé požadavky zákazníků všech generací. Kolekce v pěti typových řadách SOLUTION, UNIVERSAL, EMOTION, COUNTRY a STRONG obsahuje mnoho technických vlastností, které umožňují v praxi velmi variabilní použití. Vysoký technologický standard výrobce EGGER zaručuje u podlahových dílců FLOORCLIC® jednoduchou instalaci a vynikající odolnost jejich povrchu proti opotřebení. Díky vysoké měrné hustotě nosné dřevovláknité desky typu „HDF Quell Stopp plus” jsou tyto plovoucí podlahy rozměrově stabilní i při změně klimatu vnitřního prostředí.

O výrobci EGGER

Rakouská společnost EGGER produkuje kolekci laminátových podlahovin FLOORCLIC® ve své továrně v německém Wismaru. Zde využívá svých nejnovějších výrobních technologií, do jejichž výzkumu  a vývoje investuje již 40 let. Díky tomu FLOORCLIC® vypadá na pohled skutečně jako dřevěný. A v čem spočívá tajemství úspěchu? Na kvalitní dřevovláknitou nosnou desku HDF jsou naneseny přirozené dekory s působivými barvami. Dekory proti opotřebení ostrými podpatky nebo kolečky židlí chrání odolná krycí vrstva, takzvaný overlay. Recepty na impregnační pryskyřice, díky nimž tato ochranná vrstva vypadá neopotřebovaně i po nejtvrdších testech, patří k nejpřísněji hlídaným tajemstvím výrobce. Od roku 1977, kdy technologie laminátových podlahovin vznikla, společnost EGGER intenzivně pracuje na jejím dalším vývoji. Proto je dnes v praxi i pro odborníka složité rozeznat pohledem nebo hmatem dokonalé povrchy laminátových podlah EGGER od skutečných dřevěných. Mezi tyto patří i nový FLOORCLIC®.

Jak vzniká dokonalý design

Dekory FLOORCLIC® jsou vypracovány s velkým citem pro detail. Každá nová fotografie povrchu dřeva se zpracovává až čtyři týdny. Důležité je autenticky zachytit harmonii a přirozenost celkového obrazu. Aplikovaná technologie rozloží kresbu dřeva obvykle do tří barev a pro každou z nich vytvoří vlastní tiskový obraz. Jednotlivé obrazy barev se přenesou technikou hlubotisku na jemný dekorový papír. Speciálním technickým cílem je přitom uspořádání přírodní kresby let dekoru dřeva tak, aby po celém otočení tiskového válce na sebe na vytištěné ploše znovu přesně navazovala. Na každý nový dekor FLOORCLIC® je dnes možné nanášet individuální strukturu povrchu technikou nazývanou „synchropóry“. Designy povrchových struktur zobrazují pukliny, suky a řezy dokonale autenticky. Struktury se vytlačují do krycí vrstvy dekoru pomocí elektronicky řízených lisů. Tyto stroje jsou vybaveny citlivými kamerami, které snímají větší počet referenčních  značek v dekoru. Ty předávají informace řídicímu systému, který vyrovná design struktury na polotovaru nosné desky o rozměru 2,6 x 2,1 m s přesností do 1 mm. Dekory FLOORCLIC® poté vypadají velmi přirozeně.


Ke stažení ve formátu PDF

Prezentace kolekce FLOORCLIC®

Ceník kolekce FLOORCLIC 2019

 

Podlahy Egger

PODLAHY EGGER

Ke stažení

2011-2024 © PODLAHYEGGER.CZ        Realizace: fullvent